×

Hizmetlerimiz

ücretsizkesif.jpgÜcretsiz Keşif

Her Mevsime Uygun Sıcaklık Dengesi Kuran Yalıtım Sistemleri ile alakalı Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti Veren Aytek Aluminyum’a Hemen Ulaşın İşin Uzmanı Evinize Kadar Gelsin.

Birlik Yapı Sizlere Daha , Daha Kaliteli Bir Hizmet sunmak için Ayağınıza Kadar Geliyor, Binanızın yapısına Göre , İklim Şartlarına Bağlı Binanıza En uygun Sistemi Uygulamak Üzere Birlik Yapı Yalıtım Uzmanları Evinize Gelerek ; Binanızı İnceliyor Keşiflerini Yapıyor ve Binanıza Uygun Yalıtım ve Mantolama Sistemleri Hakkında Sizleri Bilgilendirerek Size Uygun Teklifler Sunuyor.

çizimlendirme.jpg

Çizimlendirme ve Projelendirme

İstediğiniz aşamalarda veya işin başında mekan rölövesine uygun projelendirme, renkler ve 3D çizimlendirme hizmetleri ile bakış açımızı genişletme bununla beraber izlenecek yol haritasını çıkartma.


images.jpg

Bakım Onarım

Dış kabuk malzeme ve detayları maliyetlerden kaçınılacak bölgeler değildir.
Binanız eski olabilir veya yeni bitmiş bir binada yanlış yerde yanlış cam uygulaması yapılmış olabilir. Camlar kırılabilir veya güneş yanıkları meydana gelebilir. Hatta cam cephe temizlik sırasında cam kırılmış olabilir.
Bütün bunlar için size destek olarak ekibimiz hem onarımda hem de eski camın yenisi ile değiştirilmesinde ve ayrıca sorunlu alüminyum profillerin de değiştirilmesinde Aytek Aluminyum olarak yardımcı olabiliyoruz.

montaj.jpg

Montaj

Üretimi tamamlanmış cephe elemanları binalara Avrupa ve Amerika’da uygulandığı gibi bulonlu olarak monte edilmektedir. Bu sistem olası bir deprem esnasında ortaya çıkabilecek yüklerin yer değiştirmelerle tolere edilmesine olanak tanımaktadır.